Data Protection

Data Protection

Regulamin sklepu internetowego PBLab
1. Sklep internetowy PBlab znajdujący się na stronie internetowej www.pblab.in prowadzi sprzedaż wysyłkową, detaliczną jak i hurtową produktów wyłącznie za pośrednictwem sieci Internet.
2. Regulamin określa zasady korzystania przez klientów ze sklepu internetowego. Złożenie zamówienia w sklepie PBlab  jest jednoznaczne z akceptacją niniejszego regulaminu.
3. Warunkiem realizacji zamówienia jest prawidłowe wypełnienie danych teleadresowych wraz z poprawnym, istniejącym adresem e-mail oraz numerem telefonu. Zamówienia, w których nieprawidłowo zostaną uzupełnione dane teleadresowe nie beda realizowane. Ponadto zastrzegamy prawo do wstrzymania zamówień wzbudzających wątpliwości.
4. Zgromadzone przez sklep PBLab dane osobowe będą wykorzystywane wyłącznie w celu realizacji złożonych zamówień.
5. Zgromadzone przez sklep PBLab dane osobowe w żadnym wypadku nie będą udostępniane osobom trzecim.
6. Cena produktu widoczna na stronie sklepu internetowego podana jest w polskich złotych. Ceny produktów nie zawierają kosztów dostawy, które – jeżeli występują – są wskazywane w trakcie składania zamówienia.
7. Wybór rodzaju przesyłki następuje podczas składania zamówienia. Koszty wysyłki zostaną wyraźnie wskazane podczas procesu składania zamówienia i wynoszą w przypadku paczek do 30 kg:
– kurier InPost – 13,90 zł
– Paczkomat – 11,90 zł
– paczka w RUCHU – 8,90 zł
– wysyłka do krajów UE – 69 zł
8. Klient oświadcza, że przed każdorazowym dokonaniem zakupu zapoznał się z aktualnie obowiązującym regulaminem i akceptuje jego zapisy.
9. Sklep internetowy PBlab prowadzi wyłącznie sprzedaż wysyłkową, bez możliwości odbioru osobistego zakupionego towaru.
10. Czas realizacji zamówienia wynosi 48h od chwili zaksięgowania należnej kwoty na rachuneku bankowym podany w podsumowaniu zamówienia oraz w e-mailu potwierdzającym zamówienie.
11. Przewidywany czas dostawy na terytorium Polski kurierem InPost/Paczkomaty/Paczka w RUCHU wynosi 1-3 dni, do krajów UE dostawa realizowana jest od 7 do 14 dni. Za ewentualne opóźnienia nie odpowiadamy.
12. Za zakupione produkty klient może zapłacić przelewem bankowym w wybranej walucie.
13. Należność za dokonane zakupy należy wpłacać na rachunek bankowy podany w e-mailu potwierdzającym zamówienie.
14. W przypadku niedostępności części towarów objętych zamówieniem kupujący jest o tym niezwłocznie informowany. Kupujący decyduje czy zamówienie ma być zrealizowane częściowo czy w całości anulowane.
15. Nieodebranie przez Kupującego przesyłki jest równoznaczne z jej utrata.
16. Steroid Shop PBLab nie przyjmuje zwrotów.
17. Regulamin obowiązuje od dnia 01.01.2017r.